Od 0:2 do 2:2 w osłabieniu

Grający od 28 minuty w osłabieniu Dąbski KS po heroicznej walce, odwraca losy spotkania.

Skład Dąbskiego KS: Oleksy – Gerlich, Szot, Cebula, Kozak – Jakubiec, Semper (46′ Żychowski K.), Madyda S., Kwoka(68′ Korneljuk) – Turczyk, Małota (62’Ziułek W.)

Bramki: Szot x2

W 28 minucie, przy rezultacie 0:0 Rafał Cebula zostaje ukarany czerwoną kartką co zostaje wykorzystane przez gości z Krzęcina. Zawodnicy Iskry strzelają dwie bramki grając w liczebnej przewadze. Było niemal pewne, że tego dnia 3 punkty pojadą do Krzęcina. Inny scenariusz tego widowiska zaserwowali nam jednak piłkarze Dąbskiego KS, którzy po dwóch trafieniach Karola Szota odwracają losy spotkania i ratują cenny punkt. Ozdobą spotkania było trafienie Karola Szota z rzutu wolnego.