post

Relacja z Dnia Dziecka

Z okazji Dnia Dziecka, w sobotę 30 maja br., na boisku sportowym Dąbskiego Klubu Sportowego odbył się Piknik Sportowy dla dzieci z II Dzielnicy Grzegórzki i… nie tylko. Piknik rozpoczął mecz piłki nożnej drużyn trampkarzy Dąbskiego KS z Prądniczanką, zakończony zwycięstwem gości 1:0. Impreza oprócz miłego spędzenia czasu, miała też na celu promocję Dąbskiego Klubu Sportowego i powstałą przy klubie Szkółkę Piłkarską dla chłopców i dziewczynek.

Organizator pikniku Dąbski KS przygotował dla dzieci wiele atrakcji. Do najciekawszych należały tak bardzo lubiane przez najmłodszych zjeżdżalnia i suchy basen dmuchany, gry, zabawy i konkursy prowadzone przez klauna i dziecięcych animatorów, w tym zabawy z chustą, kręgle, rzuty do celu itp. oraz malowanie twarzy.

Zorganizowano też miniturniej „dzikich drużyn” zakończony konkursem rzutów karnych. Turniej oraz ćwiczenia z piłką prowadził trener drużyny żaków Dąbskiego KS Janusz Rospond, któremu pomagała też Karolina Kowal, studentka AWF w Krakowie.

Punktem kulminacyjnym pikniku była atrakcyjna loteria, w której główną nagrodą była koszulka piłkarska Cracovii wraz z podpisami zawodników występujących aktualnie w Ekstraklasie. Pozostałe nagrody były równie cenne, m.in.: profesjonalne piłki nożne marki Select, a także piłki z logo Dąbskiego KS, koszulki piłkarskie oraz sprzęt i akcesoria sportowe. Poza tym były też upominki w postaci kubków, skakanek, baniek mydlanych i innych zabawek.

Każde dziecko, które wzięło udział w loterii i pikniku otrzymało upominek oraz słodkiego batonika i soczek. Organizatorzy zadbali, by dzieci były uśmiechnięte i zadowolone z udziału w pikniku, a do tego dopisała też pogoda.

Nagrody w loterii zostały ufundowane przez organizatora pikniku tj. Dąbski KS oraz sponsorów: firmę MG Sport Maciej Gacek Oficjalnego Dystrybutora marki SELECT w Polsce, firmę AMSTER PRO – partnera handlowego MG Sport, a także firmy Ravi Dębica i Dajar.

Organizacja imprezy była możliwa dzięki przychylności całego Zarządu klubu na czele z jego prezesem Władysławem Kowalówką. W samym pikniku Zarząd Dąbskiego KS reprezentowali: Paweł Stachowiec – wiceprezes klubu, Józef Dąbrowski – członek zarządu klubu oraz Jerzy Staruch – kierownik klubu. Szczególne słowa podziękowania za trud organizacyjny należą się panu Pawłowi i panu Jerzemu. Imprezę przygotował i prowadził Mariusz Skrzyński – koordynator Szkółki Piłkarskiej przy Dąbskim KS, natomiast nad oprawą muzyczną czuwał Marcin Staruch. Za użyczenie sprzętu nagłaśniającego słowa podziękowania organizatorzy kierują do pani Iwony Janek, dyrektor Gimnazjum nr 7 w Krakowie.

Podziękowaniem dla wszystkich, którzy przyczynili się do zorganizowania pikniku niech będzie uśmiech i radość dzieci!

(mski)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA Dzień Dziecka 2015 OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Więcej zdjęć w galerii: http://dabskiks.pl/?page_id=776

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *