Na piatke!

Nasi piłkarze odnieśli pierwsze zwycięstwo tej wiosny, pokonując zespół Krakusa Swoszowice 5-1.

Dąbski KS Kraków – WLKS Krakus Swoszowice     5:1

Mecz był ciekawym widowiskiem i dostarczył wiele emocji. Ale po kolei:

Dobrze grający gospodarze objęli prowadzenie w 30 minucie po samobójczym trafieniu jednego z zawodników przyjezdnych. Tuż po przerwie, w 55 minucie M. Radwański podwyższył wynik na 2 – 0. Dąbski nie zwalniał i stwarzał kolejne świetne okazje strzeleckie, niestety napastnicy pudłowali raz za razem. W 78 minucie przyjezdni po szybkim kontrataku zdobyli „kontaktową” bramkę i na moment zrobiło się nerwowo. Odpowiedź Naszych piłkarzy była piorunująca i goście w przeciągu 10 min tracą 3 bramki. Dwukrotnie A. Turczyk i ponownie M. Radwański ustalając wynik na 5 – 1. Brawo !!!

Bramki dla Dąbskiego strzelali: 30′ samobójcza,